Wirtualna Pracownia Kobiecego Biznesu, subiektywna opinia.

Jest w sieci nowe miejsce. Dla osób, które tworzą i chcą rozwijać swoje biznesy, chcą zarabiać na swoim talencie i zaistnieć na rynku globalnym. Takie miejsca trzeba reklamować i dlatego postanowiłam o tym napisać. To nie jest wpis sponsorowany w żaden sposób, to moja subiektywna opinia.

Wirtualna Pracownia Kobiecego Biznesu.

 

Czy masz sklep na Etsy?

Jeśli nie masz sklepu na Etsy to powinnaś założyć. Bo dlaczego ograniczać się tylko do polskiego klienta skoro może cały świat dowiedzieć się o Twoich arcydziełach? Na Platformie dowiesz się jak założyć sklep, jakie ustawienia zastosować, jakie słowa kluczowe, zdjęcia. Wszystkie te podstawowe sprawy, które mogą Cię przerażać. A jeśli jesteś już sprzedawcą na Etsy też znajdziesz wiele istotnych spraw dla siebie, nawet jeśli myślisz, że pojęłaś już wystarczająco. Chesz porozmawiać z księgową? Proszę bardzo. Chcesz mieć na bieżąco najistotniejsze wiadomości- są. Chcesz mieć możliwość porozmawiania o swoich sprzedażowych kłopotach z świetnej grupie? To chodź!

 

Razem z Platformą działa Grupa Wsparcia. To tam spotykamy się co poniedziałek i robimy plany na cały tydzień swojej pracy. Raz w tygodniu możemy porozmawiać z księgową Anetą Mikulską, jeśli sama prowadzisz swoją księgowość- pomoc Anety będzie nieoceniona. Raz w tygodniu też dostajemy na lajwie garść newsów wszelakich o Etsy od Zunki Cichos. Każdego dnia otrzymujemy moc motywacji od innych użytkowniczek. Świetnie mieć takie wsparcie i wiedzieć, że nie jesteśmy same w tym biznesie. Platforma nie istnieje długo a wzajemnie przekazałyśmy sobie ogrom wiedzy jakiej nie uzyskałam uczestnicząc w innych grupach. Joasia Wieczorkiewicz pilnuje, by nasze potrzeby zostały zauważone i w miarę możliwości spełnione.

Platforma jest tylko dla Kobiet. Jestem na tej niej od kiedy tylko jest taka możliwość, drugi miesiąc. Z czystym sumieniem mogę ocenić, że jest to idealne miejsce dla mnie, osoby, która ma dużo na głowie i w sieci spędza minimum z minimum, czyli tyle co nic w chwili obecnej. Mam sklep na Etsy i sprzedaję na nim swoje produkty z satysfakcjonującym mnie wynikiem. Ale nie ogarniam newsów, wszelkich zmian jakie się wciąż dokonują, maili. Robię to co muszę. Dostaję maile od Etsy oraz o Etsy. I nie czytam! Nie wiem po co się zapisałam na te niuslettery skoro nie czytam. Czytam tytuł i myślę- ok, to jutro. I tak wisi ten mail kilka dni. W obecnej chwili to już nie jest zmartwieniem dla mnie bo wiem, że z tego maila, najważniejsze informacje i tak do mnie dotrą. Nawet nie będe musiała szukać w słowniku co oznaczają jakieś niezrozumiałe trudniejsze angielskie słowa. Każdy kto ma sklep wie ile to pracy. A w internecie? Stworzenie produktu i wystawienie go do sprzedaży to nawet nie połowa sukcesu. Trzeba jeszcze sprawić tak aby ten produkt dotarł do klienta, a klient zechciał w ogóle rzucić na niego swoim okiem i na koniec dokonał zakupu. Proste? Nie dla każdego. Sklep to praca, praca i wciąż praca. A Platforma to po prostu ułatwia, uprzyziemnia. Sprawia, że pewnymi kwestiami nie trzeba sobie zawracać głowy, przypomina o tym co konieczne, objaśnia to co niezrozumiałe.

Ktoś mnie niedawno zapytał jaki mam biznes w tym by promować takie miejsce? Ano mam. Więcej osób to rozwój, proste. Ja się chcę rozwijać, chcę słuchać mądrych ludzi, chcę cennych porad, chcę iść dalej w dobrym kierunku, zarabiać na swoim talencie. To dobry projekt, który może pomóc wielu rękodzielniczym biznesom. W chwili obecnej dostęp 54 zł miesięcznie ale wiem, że od stycznia cena ma być wyższa. A raz opłacona kwota obowiązuje zawsze czyli zapłacisz 54 zł a podwyżki nie będą dla Ciebie zmartwieniem. Można oczywiście wykupić dostęp raz, na miesiąc i zapomnieć. Można też kupić dostęp komuś- w prezencie gwiazdkowym albo bez okazji. Jest to wielka szansa na to by w końcu wziąć rozpęd!

 

<meta name=”p:domain_verify” content=”undefined”/>

4 thoughts on “Wirtualna Pracownia Kobiecego Biznesu, subiektywna opinia.

    1. Cieszę się. To jest inwestycja która mnie się zwróciła. Ja weszłam do grupy mając już sklep prosperujący w miarę, zarabiający też w miarę. Ale dużo lekcji przyjęłam i jest jeszcze lepiej.

  1. Dokładnie tak! Tak! Tak! Tak! I jeszcze raz tak! Też jestem na platformie od samego początku i uważam, że to są najlepiej zainwestowane pieniądze w rozwój rekodzielniczej sprzedaży. Podpisuję się więc całą sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *